لامبورگینی اوروس 2019

لامبورگینی اوروسلامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس خودرو لوکس سال 2019 دریچه ای نوین به روی این خودروی لوکس باز کرده است. این خودرو دامنه ی وسیعی از قابلیت های مسابقه ای را دارد. لامبورگینی مدل اوروس نسبت به مدل های قبلی طراحی خشن و تهاجمی دارد. جلوپنجره ای بزرگ همراه با چراغ های جلو باریک و بدنه ی آن، این ماشین را منحصر به فرد کرده است.

 

مشخصات فنی

اوروس دارای 8 سلیندر با حجم چهار لیتر و 650 اسب بخار قدرت است و 850 نیتون بر متر گشتاور دارد. نهایت مصرف سوخت این ماشین در 100 کیلومتر بیش از 10.5 لیتر نخواهد شد.

نهایت سرعتی که این ماشین می تواند داشته باشد به دلیل سیستم تمام چرخ و سیستم فرمان مدل اونتادور تا 300 کیلومتر بر ساعت است. شتاب آن به گونه ای است که می تواند ظرف حدود 4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

 

وزن اوروس

لامبورگینب مدل اوروس یکی از سنگین ترین خودروهای مدرن محسوب می شود و وزنی برابر 2154 کیلوگرم یا حدود دو تن دارد! بر اساس ادعای شرکت لامبورگینی ترمز های و روتور های بزرگی روی این ماشین کار شده است. ترمز های سرامیکی کربنی 10 پیستون در ساخت این خودرو به کار رفته است.

 

قیمت لامبورگینی مدل اوروس

لامبورگینی یکی از لوکس ترین خودرو های جهان محسوب می شود و مسئولان مربوطه در شرکت لامبورگینی اعلام کرده اند که این خودرو 200 هزار دلار قیمت پایه خواهد داشت.

 

کابین اوروس

در طراحی کابین لامبورگینی مدل اوروس یک کنسول مرکزی وجود دارد و دکمه ی استارت مانند طارحی های دیگر اسپرت پایین فرمان قرار داده شده است. این ماشین مجهز به پنل دیجیتال فرمان و حلت های رانندگی مختلف است.

 

سریع ترین خودرو

اوروس حد اکثر می توان تا 305 کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد و شتاب صفر تا صد در ان 3.6 ثانیه و شتاب صفر تا دویست 12.8 ثانیه است. به همین دلیل می توان گفت که اوروس سریع ترین خودر شاسی بلند در جهان به شمار می رود.

 

رینگ های بزرگ

لامبورگینی لوکس مدل اوروس دارای رینگ های 21 اینچی بزرگی است که برای تمام شرایط پیستی و حتی آفرود طراحی شده است.

 

رانندگی منحصر به فرد

تمام سوئیچ های خاص را می توان در کابین لامبورگینی مشاهده کرد. این مدل ماشین همانند یک جت جنگنده دارای انواع امکانات برای رانندگی است. سه صفحه نمایش در کابین اوروس وجود دارند و کیبورد مجازی با قابلیت تشخیص دستخط نیز دارد و باعث می شود رانندگی منحصر به فردی را با خود به ارمغان بیاورد.

 

اولین رونمایی

اولین نمونه ی لامبورگینی مدل اوروس ساخته شده در شرکت ایتالیایی لامبورگینی در دسامبر 2017 معرفی و در سال 2018 رونمایی شد. مدیران لامبورگینی اظهار کرده اند که قصد دارند سالانه 3500 دستگاه خودرو لامبورگینی مدل اوروس را روانه ی بازار های جهانی کنند.

مدل پلاگین هیبرید لامبورگینی اوروس در سال 2019 عرضه خواهد شد.

منبع: لامبورگینی اوروس 2019

/ 0 نظر / 11 بازدید