راه هایی برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن خانه


تمیز کردن خانهتمیز کردن خانه

از بین بردن لکه ها و تمیز کردن خانه

در این نوشته روش های مختلفی برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن خانه آشنا می شوید.

 

پاک کردن لکه های سمجی که از چکه کیسه زباله ایجاد شده

یک عدد لیمو ترش را برش بزنید و آن را روی لکه بکشید. می بینید که لکه به راحتی پاک می شود.

 

تمیز کردن مخلوط کن

مخلوط کن را با آب گرم و یک قطره صابون مایع پر کنید. سپس آن را روشن کنید تا هم بخورد. پس از خالی کردن آب و صابون دیگر مخلوط کن به راحتی تمیز می شود.

 

تمیز کردن اسفنج ظرفشویی

اسفنج ظرفشویی باکتری های زیادی در خود جمع می کند. به ویژه اگر دائماً درون سینک ظرفشویی باشد. برای تمیز کردن آن می توانید اسفنج را 30 ثانیه در مایکروفر قرار دهید تا باکتری ها بمیرند و چند دقیقه صبر کنید تا خنک شود سپس آن را بیرون بیاورید. البته دقت کنید در اسفنج شما مواد پلاستیکی به کار نرفته باشد که ذوب شوند.

 

ساییدن لکه های کف زمین

گاهی لکه های سمجی روی زمین خانه ایجاد می شود که به راحتی پاک نمی شوند. برای اینکه با سایش و راحت تر بتوانید این لکه ها را از بین ببرید بهتر است از یک مسواک استفاده کنید.

 

پاک کردن لکه های آب

به دلیل رسوبات، لکه های آب گاهی به سختی پاک می شوند. برای پاک کردن آن ها می توانید از کمی سرکه استفاده کنید تا کار شما راحت تر شود.

 

جوش شیرین

جوش شیرین کاربرد زیادی در تمیز کردن لکه های سخت دارد. هنگام شستشوی لباس ها کمی جوش شیرین نیز به کار ببرید. لباس ها تمیزتر از همیشه خواهند شد.

 

تمیز کردن وسایل استیل

استفاده از آب و صابون می تواند درخشش وسایلی از جنس استیل را به آن ها باز گرداند. استفاده از پارچه میکروفایبر همراه با الکل نیز تمیز کننده است.

 

تمیز کردن رایانه

برای تمیز کردن رایانه یک قاعده کلی وجود دارد که مواد شیمیایی مانند استون، الکل اتیلیک، تولوئن، اتیل اسید، آمونیاک و متیل کلراید نباید با آن تماس پیدا کند. بهتر است از دستمال نرم و مواد شوینده ملایم یا سرکه سفید برای تمیز کردن آن استفاده کنید. ابر جادویی نیز قدرت پاک کنندکی فوق العاده ای دارد.

 

پاک کردن لکه های چربی

برای پاک کردن لکه چربی از فرش یا سطوح دیگر، 4 واحد الکل را با یک واحد نمک مخلوط کنید و با آن لکه را پاک کنید. اجازه بدهید این مواد روی فرش خشک شوند و سپس جاروبرقی بکشید.

 

تمیز کردن تابه سوخته

بهترین راه برای تمیز کردن تابه سوخته، استفاده از سرکه، آب و جوش شیرین است.

 

امیدواریم این نکات برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن خانه شما به کار بیاید.

منبع: راه هایی برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن خانه

/ 1 نظر / 34 بازدید
filebazaar

درآمد تضمینی با دیدن تبلیغات داخلی در آمد زایی عالی و ساده لطفا متن زیر را تا انتها مطالعه فرمایید ما برای شما یک پیشنهاد تازه داریم. بزرگترین رسانه کشور با در برگیری بالا توی جیب شماست. چیزی که هر وقت اراده کنید می تواند محتوای تبلیغی شما و اطلاع رسانی شما را به میلیون ها نفر برساند و باعث رونق کسب و کار شما شود. در مورد گوشی موبایل شما صحبت می کنیم. ما برای گوشی هوشمند شما رسانه ای طراحی کرده ایم که این کار را به خوبی و درستی انجام می دهد. "ما رسنو هستیم، رسانه تبلیغاتی کاربر محور ایران" نحوه درآمدزایی شما از این سیستم به این صورت می باشد که شما با مشاهده کردن تبلیغات درون اپلیکیشن می توانید کسب درآمد انجام دهید. شما با معرفی این اپلیکیشن به دیگران می توانید تیم سازی کنید و از تمام فعالیت های افراد تیم(مشاهده تبلیغات توسط افراد تیم) پورسانت دریافت کنید!!! بدون سرمایه بدون حمایت بدون اختصاص زمان زیاد بدون تجربه،دانش و تخصص فوق العاده کسب درآمد کنید آی دی کانال تلگرام برای دریافت اطلاعات بیشتر : @forsat_vijeh و یا مراجعه به لینک : http://ez-money.blog.ir/1397/05/19/r1